Kriterleri
Belirle

Fiyat, cephe, oda sayısı, mahalle gibi kriterler birlikte belirlenip değerlendirilir. En uygun daireyi bulmak için her ayrıntı titizlikle düşünülür.Fiyat, Cephe, Oda Sayısı, Mahalle gibi kriterler birlikte belirlenip değerlendirilir. Size en uygun daireyi bulmak için en ince ayrıntı dahi düşünülür.

Mülk Sahibi ile
Görüşme

Tüm kriterlerinize uygun daireler bulunur ve mülk sahibiyle görüşmeler başlatılır. Biz aracı olarak her iki tarafın isteklerine en uygun çözümü bulmak için çaba gösteririz.Tüm kriterlerinize uygun daire bulunur ve mülk sahibiyle görüşmeler başlar. Burada biz aracı olarak her iki tarafında isteklerine en yakın yolu buluruz.

Gerekli
Başvurular

Banka, tapu gibi başvuru yapılması gereken yerlere gerekli başvurular birlikte yapılır. Gerekli randevular alınır ve dosyalar eksiksiz hazırlanır. Optimized Content: Banka, tapu gibi başvuru yapılması gereken yerlere gerekli başvurular birlikte yapılır. Randevular alınır ve dosyalar eksiksiz hazırlanır.Banka, tapu gibi başvuru yapılması gereken yerlere gerekli başvurular birlikte yapılır. Gerekli randevular alınır ve dosyalar eksiksiz hazırlanır.

Anahtar
Teslim

Artık her şey tamam. Mutlu bir yuvaya sahip olmanız için buradayız. Taşınma, abonelikler, sigorta işlemleri gibi her konuda size yardımcı olmak için Yenikent Emlak olarak yanınızdayız. Adımlarınızı takip etmek ve size bire bir ilgilenmek için buradayız.Artık her şey tamamdır. Hayal ettiğiniz mutlu yuvanız sizindir. Taşınma, abonelikler, sigorta işlemleri gibi her türlü konuda Yenikent Emlak sizinle olup tüm adımlarda bire bir ilgileniyoruz.

Tereddüt etmeyin.  Hemen İletişime Geçin!